Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066/002
Tel.: 30-125-6604
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Naptár

(az aktuális hónap eseményei)

Elmúlt:

2021. szeptember hónap folyamán

Iskolai CISCO-képzés indítása (felelős: Vigh Ferenc);
Iskolaújság újraindítása (felelős: Stenszky Cecília);
Tedd szebbé az iskolát program (felelős: Bocskay Lívia, Földesi Csaba);
Sulizsák program indítása (felelős: Kis judit Mária);
GINOP 6.2.3 bemeneti felmérés a 9. évfolyamnak (felelős: Berzsenyi Mónika)
2021.09.01 --- 2021.09.30
Évnyitó (felelős: Szigetiné Kerekes Boglárka);
Első tanítás nap;
Tanulói névsorok leadása (felelős: osztályfőnökök)
2021.09.01   08:00
Az E-krétában lévő tanulói adatok ellenőrzése (felelős: osztályfőnökök)
2021.09.03
Szakkörök, versenyfelkészítések, korrepetálások időpontjának leadása (felelős: oktatók)
2021.09.07
Szülői értekezlet
Csoportbontások véglegesítése és leadása (felelős: minden oktató)
2021.09.09   17:00
Online feliratkozás délutáni testnevelés órákra (felelős: testnevelő tanárok)
2021.09.14   18:00
Felmentések felülvizsgálata (felelős: igazgató)
2021.09.16
OKTV-jelentkezések határideje (felelős: Kobán László);
Sportegyesületi igazolások leadása a délutáni testnevelés felmentéshez (felelős: testnevelő tanárok);
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny kiírása (felelős:Berzsenyi Mónika, Nádler Balázs)
2021.09.17
A szakmai órákhoz szükséges anyagigény leadása (felelős: szakmai munkaközösségvezetők);
Labdarúgó házibajnokság indítása (felelős: Somogyi Zsuzsanna)
2021.09.20
DÖK-választások kiírása (felelős: Földesi Csaba)
2021.09.24
Oktatóértékelés indítása (felelős: Kobán László)
2021.09.27
Diáksportköri közgyűlés (felelős: Engel-Angyal Zsolt)
2021.09.28
Tanmenetek leadása (felelős: minden oktató);
Az osztálydekorációs verseny meghirdetése (felelős: Földesi Csaba);
Bakonykarszt nyílt nap az iskolaudvaron (felelős: Kobán László)
2021.09.30

2021. október hónap folyamán

Szakmai pótló vizsgák (mechatronika, környezetvédelem, informatika, vegyészet);
Felkészülés a Bakonyi Bitfaragó Bajnokságra (felelős: Dudás Erika);
Iskolai helyesírási verseny (felelős: Steinmacher Dóra, Mészáros Krisztina);
Színházlátogatás megszervezése (felelős: Pribelszki Judit);
12.A szakmai próbavizsga (felelős: Nagyné Kiss Boglárka, Pulai Gáborné)
2021.10.01 --- 2021.10.31
DÖK-választások (felelős: Földesi Csaba)
2021.10.05
Aradi vértanúk napja - stúdióműsor (10.A) (felelős: Engel-Angyal Zsolt)
2021.10.06
Osztályfőnöki fórum a 8-os osztályfőnököknek);
Városismereti verseny a 9-10. évfolyam számára (felelős: Pribelszki Judit)
2021.10.07
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny első fordulójának beadási határideje);
Jelentkezés a Nemes Tihamér Számítástechnika versenyre (felelős: Gyurik Pál, Polgár János);
Iskolai statisztika elkészítése (felelős: Grezsu Csaba)
2021.10.15
Az iskolai tanulmányi területek megadása a középfokú felvételi eljáráshoz (felelős: igazgató);
Osztálydekorációs verseny első zsűrizése (felelős: Földesi Csaba)
2021.10.20
Radnóti emlékmenet (felelős: Kozák Emília);
Éves diákközgyűlés (felelős: Földesi Csaba)
2021.10.21
Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap);
Iskolai ünnepély az 1956-os forradalom nemzeti ünnepe alkalmából (felelős: Hatás Andrea);
Ipari Major League (felelős: Földesi Csaba)
2021.10.22
Nemzeti ünnep
2021.10.23
Őszi szünet
2021.10.25 --- 2021.10.30

2021. november hónap folyamán

Magyar kisérettségi a 12. évfolyamosoknak (felelős: szaktanárok);
Iskolai vers- és prózamondó verseny (felelős: Biszkótné Csiszár Gyöngyi, Tóth Tímea);
Német országismereti verseny (felelős: Várnainé Dvorán Krisztina, Steinmacher Dóra)
2021.11.01 --- 2021.11.30
Mindenszentek
2021.11.01
Őszi szünet utáni első tanítási nap;
Történelem OKTV - iskolai forduló (felelős: Pribelszki Judit)
2021.11.02
Informatika OKTV - II. kategória (programozói) 1. forduló (felelős: Farkas Gábor);
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (programozói) 1. forduló (felelős: Polgár János)
2021.11.04
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny projektfeladatának beadási határideje);
Habsburgok - történelem vetélkedő a 11-13. évfolyam számára (felelős: Irányi László)
2021.11.08
Nyílt nap (felelős: Kobán László);
Matematika OKTV (felelős: Kondás Ildikó)
2021.11.09
Nevezés a Savaria Történelem versenyre (felelős: történelem mk)
2021.11.11
Informatika OKTV - I. kategória (alkalmazói) 1. forduló (felelős: Gyurik Pál);
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (alkalmazói) 1. forduló (felelős: Gyurik Pál);
Kémiai játszóház (felelős: Pulai Gáborné);
Kreatív játszóház (felelős: Terray-Sógor Csilla, Bata Veronika)
2021.11.18
Szülők kiértesítése a bukásra álló tanulókról (felelős: osztályfőnökök);
NON-STOP foci (felelős: Földesi Csaba);
X. Iparis Informatika verseny döntője (felelős: Berzsenyi Mónika, Nádler Balázs)
2021.11.19
Fogadó óra
2021.11.25   17:00
Magyar irodalom OKTV (felelős: Horváth Mónika);
Zrínyi Matematika verseny iskolai forduló (felelős: Szentmiklóssy Éva)
2021.11.29

2021. december hónap folyamán

Sulizsák projekt zárása (felelős: Kis Judit Mária);
Adventi nyelvi verseny (felelős: Tamás Andrea, Steinmacher Dóra);
Gépész szakmai versenyek házi selejtezője (felelős: Fenyő Antal, Veres Enikő, Turi Zsuzsanna, Nyakas István)
2021.12.01 --- 2021.12.31
Jelentkezési határidő a központi írásbeli felvételi vizsgára
2021.12.03
Szalagavató (felelős: Kobán László, végzős osztályfőnökök)
2021.12.04
DÖK-Mikulás (felelős: Földesi Csaba)
2021.12.06
Nyílt nap (felelős: Kobán László)
2021.12.07
Munkanap áthelyezés: tanítás nélküli munkanap
2021.12.11
Osztálydekorációs verseny második zsűrizése (felelős: Földesi Csaba)
2021.12.17
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap);
Karácsonyi hangverseny (felelős: Hosszúné Kovács Zsanett, Mészáros Krisztina);
Tantestületi karácsonyi összejövetel
2021.12.21
Téli szünet
2021.12.22 --- 2022.01.02
Téli szünet utáni első tanítási nap
2022.01.03
Brusznyai Árpád emléke - stúdióműsor (10.G) (felelős: Medve Krisztina)
2022.01.07
HardCOD3 háziverseny termékeinek bemutatója (felelős: Dudás Erika)
2022.01.13
Osztályozó értekezlet
2022.01.20

Jelenleg tart:

2022. január hónap folyamán

Ki tud többet angolul? vetélkedő (felelős: Freili Katalin);
Szép magyar beszéd verseny (felelős: Fodorné Szöllősi Dorottya, Terray Csilla);
HardCOD3 háziverseny (felelős: Dudás Erika)
2022.01.01 --- 2022.01.31
Az 1. félév utolsó napja
2022.01.21

Következik:

Központi írásbeli felvételi vizsga
2022.01.22
Pályaorientációs nap - tanítás nélküli munkanap
2022.01.24
Betekintés a központi felvételi dolgozatokba
2022.01.26
Pótló központi írásbeli felvételi vizsga;
Értékelő értekezlet
2022.01.27
Félévi értesítő (felelős: osztályfőnökök)
2022.01.28

2022. február hónap folyamán

Történelem kisérettségik;
Iskolai sítábor (felelős: Engel-Angyal Zsolt);
Nyári gyakorlat szervezése (felelős: Sárdi Ildikó)
2022.02.01 --- 2022.02.28
NETFIT kezdete (felelős: testnevelő tanárok
2022.02.01
Szülői értekezlet
2022.02.03
Értesítés a központi írásbeli felvételi eredményéről (felelős: igazgató)
2022.02.07
Jelentkezés érettségire és szakmai vizsgára;
Jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe
2022.02.15
Tanítás nélküli munkanap, jelentkezés középiskolába
2022.02.18
Tanítás nélküli munkanap
2022.02.21
Kommunista diktatúrák áldozataira emlékezés - stúdióműsor (10.F) (felelős: Vargáné Wolf Andrea
2022.02.23

2022. március hónap folyamán

Látogatás a Goethe Intézetbe (felelős: Tamás Andrea);
Iskolai novella és versíró pályázat kihirdetése (felelős: Mikolasek Norbert, Stenszky Cecília);
Alma Mater kulturális bemutató (felelős: Somogyi Zsuzsanna, Mikolasek Norbert);
Szakmai kisérettségik:
informatika (felelős: Gyurik Pál)
vegyész (felelős: Pulai Gáborné, Nagyné Kiss Boglárka)
műanyagos (felelős: Kissné Németh Enikő, Bácskay Kiss Judit)
környezetvédő (felelős Bodó Alexandra, Bata Veronika)
gépész (felelős: Turi Zsuzsanna)
mechatronikus (felelős: Veres Enikő);
Náboj matematika verseny (felelős: Kondás Ildikó);
Torna házibajnokság (felelős: Kondor Viktória)
2022.03.01 --- 2022.03.31
Osztálydekorációs verseny harmadik zsűrizése (felelős: Földesi Csaba)
2022.03.10
Iskolai ünnepély az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából (felelős:Hatás Andrea)
2022.03.11
Munkaszüneti nap, áthelyezve március 26-ra
2022.03.14
Nemzeti ünnep
2022.03.15
Ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (felelős: igazgató)
2022.03.16
Az "Ipari napja" (felelős: igazgató)
2022.03.22
Szülők kiértesítése a bukásra álló tanulókról (felelős: osztályfőnökök)
2022.03.25
Munkanap áthelyezés: tanítás nélküli munkanap
2022.03.26
Általános fogadó óra
2022.03.31   17:00

2022. április hónap folyamán

Kompetenciamérés (felelős: Berzsenyi Mónika);
Prezentációs verseny (felelős: Kertész András, Simon Emőke, Ferencziné Rohonyi Judit);
Vegyész próbaképesítő (felelős: Kissné Németh Enikő, Bácskay-Kiss Judit Cecília);
Környezetvédő próbaképesítő (felelős: Bodó Alexandra)
2022.04.01 --- 2022.04.30
Költészet napi program (felelős: Horváth Mónika, Kozák Emília)
2022.04.11
Matematika kisérettségi
2022.04.12
Tanítás nélküli munkanap: DÖK-nap (felelős: Földesi Csaba)
2022.04.13
Tavaszi szünet
2022.04.14 --- 2022.04.19
Tavaszi szünet utáni első tanítási nap;
Holokauszt áldozatainak emlékműsora - stúdióműsor (10.D) (felelős:Pulai Gáborné)
2022.04.20
Sportegyesületi igazolások leadása a délutáni testnevelés felmentéshez (felelős: testnevelő tanárok)
2022.04.22
Osztályozó értekezlet a végzősöknek
2022.04.28   14:30
Végzősök utolsó napja;
Anyák napja - stúdióműsor (10.C) (felelős: Freili Katalin);
A tanulók értesítése a felvételi eredményekről (felelős: igazgató)
2022.04.29
Ballagás (felelős: Szigetiné Kerekes Boglárka)
2022.04.30

2022. május hónap folyamán

Magyar kisérettségi a 11. évfolyamosoknak (felelős: Nádler-Somogyi Laura, Nádler Balázs, Mészáros Krisztina, Terray-Sógor Csilla, Tóth Tímea)
2022.05.01 --- 2022.05.31
A munka ünnepe
2022.05.01
Érettségi írásbeli: magyar
2022.05.02
Érettségi írásbeli: matematika
2022.05.03
Érettségi írásbeli: történelem
2022.05.04
Érettségi írásbeli: angol
2022.05.05
Érettségi írásbeli: német
2022.05.06
Érettségi írásbeli: kémia
2022.05.10
Tanítás nélküli munkanap;
Érettségi írásbeli: ágazati tantárgyak
2022.05.11
Érettségi írásbeli: biológia);
2022.05.12
Érettségi írásbeli: informatika);
2022.05.13
Érettségi írásbeli: fizika);
2022.05.17
NETFIT vége
2022.05.30

2022. június hónap folyamán

Kirándulás Grazba (felelős: Fehér Judit)
2022.06.01 --- 2022.06.30
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2022.06.01
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2022.06.02
Emelt szóbeli érettségi vizsgák;
Nemzeti Összetartozás Napja - stúdióműsor (10.B) (felelős: Molnár Csaba)
2022.06.03
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2022.06.04
Pünkösd
2022.06.05 --- 2022.06.06
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2022.06.07
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2022.06.08
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2022.06.09
Osztályozó értekezlet
2022.06.14   14:30
Tanév utolsó napja);
Tanítás nélküli munkanap;
Középszintű szóbeli érettségi vizsga)
2022.06.15
Középszintű szóbeli érettségi vizsga, Ágazati alapvizsga
2022.06.16
Középszintű szóbeli érettségi vizsga, Ágazati alapvizsga
2022.06.17
Középszintű szóbeli érettségi vizsga, Ágazati alapvizsga
2022.06.20
Középszintű szóbeli érettségi vizsga, Ágazati alapvizsga
2022.06.21
Középszintű szóbeli érettségi vizsga, Ágazati alapvizsga
2022.06.22
Beiratkozás
2022.06.23
Tanévzáró (felelős: Szigetiné Kerekes Boglárka
2022.06.24   17:00
Értékelő értekezlet
2022.06.28   15:00

2022. július hónap folyamán

Iskolai vízitúra (felelős: Somogyi Zsuzsa)
2022.07.01 --- 2022.07.31

2022. augusztus hónap folyamán

Iskolai vízitúra (felelős: Kondor Viktória)
2022.08.01 --- 2022.08.31