Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Naptár

(az aktuális hónap eseményei)

Elmúlt:

A hónap folyamán

Osztálydekorációs verseny meghirdetése (felelős: Földesi Csaba)
Labdarúgó házibajnokság kiírása, és elkezdése felelős (felelős: Molnár Csaba)
Iskolai novella és versíró pályázat kihirdetése (felelős: Kozák Emília)
2018.09.01 --- 2018.09.30
Évnyitó 08:00 (felelős: Vereskuti Miklós)
Első tanítás nap
Tanulói névsorok leadása (felelős: osztályfőnökök)
2018.09.03
Szakkörök, versenyfelkészítések, korrepetálások időpontjának leadása (felelős: szaktanárok)
2018.09.06
Regisztráció megnyitása szakkörökre
2018.09.10   18:00
Szülői értekezlet
2018.09.13   17:00
Az iskola belső kertjének avatása
Sportegyesületi igazolások leadása a délutáni testnevelés felmentéshez (felelős: Molnár Csaba)
2018.09.14
Regisztráció délutáni testnevelés órákra (felelős: testnevelő tanárok)
2018.09.17
DÖK-választások kiírása (felelős: Földesi Csaba)
Ütemtervek leadása (felelős: minden pedagógus)
Felmentések felülvizsgálata (felelős: igazgató)
2018.09.17
Fórum a 8. osztályos of.-oknak (felelős: Kobán László)
Kémiai játszóház előkészítő értekezlet (felelős: Pulai Gáborné)
Előadás a nyelvvizsgatípusokról (felelős: Kátai Gyöngyvér)
2018.09.20
OKTV-jelentkezések határideje (felelős: Kobán László)
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny kiírása (felelős: Berzsenyi Mónika, Petrohainé Rostás Csilla)
Gépészlelde verseny kiírása (felelős: Terray Gyula)
2018.09.21
GINOP 6.2.3 foglalkozások (BTMN-fejlesztő, Tankör) indulása
2018.09.24
GINOP 6.2.3 bemeneti felmérés a 9. évfolyamnak (felelős: Gerhardt Zoltánné)
2018.09.25
EUROSKILLS-látogatás 100 tanuló számára (felelős: Kobán László)
Matematika házi verseny a 9. évfolyamnak (felelős: Kondás Ildikó)
2018.09.27
Az e-krétában lévő tanulói adatok ellenőrzése (felelős: osztályfőnökök)
Tanmenetek leadása (felelős: minden pedagógus)
2018.09.28

A hónap folyamán

Színházlátogatás megszervezése (felelős: Pribelszki Judit)
Iskolai helyesírási verseny (felelős: Hartmann Mónika)
Magyar kisérettségi a 12.D-nek (felelős: Hartmann Mónika)
Délutáni teaház - beszélgetés a diákokat érdeklő témákról (felelős: Kátai Gyöngyvér)
2018.10.01 --- 2018.10.31
Környezetvédelem képesítő írásbeli és gyakorlati vizsgák
GINOP 6.1.3 képzések indulása
2018.10.01
DÖK-választások (felelős: Földesi Csaba)
2018.10.03
Mechatronikai képesítő írásbeli vizsga
2018.10.04
Pályaválasztási kiállítás Veszprémben
2018.10.05 --- 2018.10.06
Aradi vértanúk napja - stúdióműsor (10.A, felelős: Bede Mónika)
2018.10.08
Mechatronika szóbeli képesítő vizsga
2018.10.09
Munkanap áthelyezés: tanítás nélküli munkanap
2018.10.13
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny első fordulójának beadási határideje (felelős:Berzsenyi Mónika, Petrohainé Rostás Csilla)
Jelentkezés a Nemes Tihamér Számítástechnika versenyre (felelős: Herceg Tamás, Polgár János)
Iskolai statisztika elkészítése (felelős: Polgár Jánosné)
2018.10.15
Környezetvédelmi akadályverseny (felelős: Markó Dóra, Földesi Csaba)
2018.10.18
Iskolai ünnepély az 1956-os forradalom nemzeti ünnepe alkalmából (felelős: Nagy Veronika, Hatás Andrea)
NON-STOP foci (felelős: Földesi Csaba)
2018.10.19
Az iskolai tanulmányi területek megadása a középfokú felvételi eljáráshoz (felelős: igazgató)
2018.10.20
Munkaszünet nap
2018.10.22
Nemzeti ünnep
2018.10.23
Éves diákközgyűlés
2018.10.24
Német országismereti verseny (felelős: Bede Mónika)
2018.10.25
Pályaválasztási kiállítás Pápán
Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
Radnóti emlékmenet (felelős: dr. Kovácsné Rossi Ibolya)
2018.10.26
Őszi szünet
2018.10.29 --- 2018.10.31
Iskolai szavalóverseny (felelős: Terray-Sógor Csilla, Tóth Tímea)
2018.11.01 --- 2018.11.30
Őszi szünet utáni első tanítási nap
Történelem OKTV 1. fordulója
2018.11.05
1968 történelem vetélkedő a 11-13. évfolyam számára (felelős: Irányi László)
2018.11.06
Informatika OKTV - II. kategória (programozói) 1. forduló (felelős:Gerhardt Zoltánné)
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (programozói) 1. forduló (felelős: Polgár János)
2018.11.07
Kémiai játszóház (felelős: Pulai Gáborné)
2018.11.08
Munkanap áthelyezés: tanítás nélküli munkanap
2018.11.10
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny projektfeladatának beadási határideje (felelős:Berzsenyi Mónika, Petrohainé Rostás Csilla)
Nevezés a Savaria Történelem versenyre (felelős: történelem mk.)
2018.11.12
Nyílt nap (felelős: Kobán László)
Matematika OKTV (felelős: Kondás Ildikó)
2018.11.13
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (alkalmazói) 1. forduló (felelős: Herczeg Tamás)
2018.11.14
Osztálydekorációs verseny zsűrizése (felelős: Földesi Csaba)
2018.11.15
Gép-ész-lelde verseny döntője (felelős: Terray Gyula)
2018.11.16
Szülők kiértesítése a bukásra álló tanulókról (felelős: osztályfőnökök)
2018.11.19
Zrínyi matematika versenyre nevezés (felelős: Szentmiklóssy Éva)
Informatika OKTV - I. kategória (alkalmazói) 1. forduló (felelős: Herczeg Tamás)
2018.11.21
Fogadó óra
2018.11.22   17:00
VII. Iparis Informatika verseny döntője (felelős: Berzsenyi Mónika, Petrohainé Rostás Csilla)
2018.11.23
Szalagavató (felelős: Kobán László, végzős osztályfőnökök)
2018.11.24

A hónap folyamán

Magyar kisérettségi a 12.B-nek (felelős: Vojcskóné Juhász Sarolta),
Víz világnapja pályázat kiírása (felelős: Markó Dóra),
Irinyi kémiaverseny házi selejtezője (felelős: Pulai Gáborné),
Gépész szakmai versenyek házi selejtezője (felelős: Répás János, Várszegi János, Fenyő Antal)
2018.12.01 --- 2018.12.31
Munkanap áthelyezés: tanítás nélküli munkapnap
2018.12.01
Digiévkönyv fotózás
2018.12.03 --- 2018.12.06
DÖK-Mikulás (felelős: Földesi Csaba),
Kémiai játszóház (felelős: Pulai Gáborné)
2018.12.06
Jelentkezési határidő a központi írásbeli felvételi vizsgára
2018.12.07
Nyílt nap (felelős: Kobán László)
2018.12.11
DÖK kirándulás Bécsbe a karácsonyi vásárba
2018.12.15
Munkanap áthelyezés: tanítás nélküli munkanap
2018.12.15
Sportegyesületi igazolások leadása a délutáni testnevelés felmentéshez (felelős: Molnár Csaba)
2018.12.20
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap,
Karácsonyi hangverseny (felelős: Nádler Balázs, Tóth Tímea),
Tantestületi karácsonyi összejövetel
2018.12.21
Téli szünet
2018.12.24 --- 2019.01.02

A hónap folyamán

Iskolai szépkiejtési verseny (felelős: Vojcskóné J. Sarolta)
Kérdések és válaszok a szexualitásról (felelős: Kátai Gyöngyvér)
2019.01.01 --- 2019.01.31
Téli szünet utáni első tanítási nap
2019.01.03
NETFIT kezdete
Brusznyai Árpád emléke - stúdióműsor 10.C (felelős: Csuta Béla)
2019.01.09
Hardcode háziverseny termékeinek leadása felelős: Dudás Erika
2019.01.14
Hardcode háziverseny termékeinek bemutatója felelős: Dudás Erika
2019.01.17
Központi írásbeli felvételi vizsga
2019.01.19
Pályaorientációs nap - tanítás nélküli munkanap (nem szünet, részletes program a honlapon lesz)
2019.01.21
Pótló központi írásbeli felvételi vizsga
Osztályozó értekezlet
2019.01.24
Az első félév utolsó napja
2019.01.25
Értékelő értekezlet
2019.01.31

A hónap folyamán

Történelem kisérettségik
Prezentációs verseny (felelős: Csuta Béla)
Nyári gyakorlat szervezése (felelős: Sárdi Ildikó)
2019.02.01 --- 2019.02.28
Félévi értesítő (felelős: osztályfőnökök)
2019.02.01
Értesítés az írásbeli eredményéről (felelős: igazgató)
2019.02.07
Szülői értekezlet
2019.02.07   17:00
Iskolai sítábor kezdete
2019.02.09
Hősök Tere tréning
2019.02.11
Intézményellenőrzés
2019.02.12
Színházi matiné: Tartuffe
2019.02.14
Tanítás nélküli munkanap
Jelentkezés érettségire és szakmai vizsgára
Jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe
2019.02.15
Iskolai sítábor vége
2019.02.16
Jelentkezés középiskolába
2019.02.18
Osztálydekorációs verseny eredményhirdetése (felelős: Földesi Csaba)
2019.02.22
Kommunista diktatúrák áldozataira emlékezés - stúdióműsor (felelős: 10.B, Csikós Balázs)
2019.02.25
Filharmónia hangverseny - Savaria rézfúvósok: Még a slagból is zene szól
2019.02.27
Ki tud többet angolul? vetélkedő (felelős: Freili Katalin)
2019.03.07
Iskolai ünnepély az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából (felelős: Nagy Veronika, Hatás Andrea)
2019.03.14
Nemzeti ünnep
2019.03.15
Ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (felelős: igazgató)
2019.03.18

Jubileumi Hét keddi program

A program még változhat!
08:30 Iskolatörténeti kiállításmegnyitó az iskolamúzeumban
09:00 és 10:15 Az Ipariból az életbe – beszélgetés egykori diákokokkal iparis élményeikről és pályájukról
09:00 Iskolaismereti vetélkedő
11:15 Emlékfaültetés az iskola udvarán
15:00 Az Ipari napja – öregdiáktalálkozó, melynek keretében bemutatkozik az iskola jelene, kiemelten a műanyagfeldolgozó szak, vasdiplomaátadó, valamint az iskolai emlékezet programjának keretében három emléktáblát avatunk egykori jeles tanárainknak (Bíró László, Sándor László, Tóth Nándor), itt vehetőek át a megrendelt sulipolók
18:00 Jubileumi gála a Petőfi Színházban
20:00 Ünnepi fogadás a meghívott vendégeknek az iskola könyvtárában
2019.03.19

Jubileumi Hét szerdai program

A program még változhat!
2-5. óra: Tanuló tanít tanulót – ezen a napon egy-egy tanuló tartja meg a tanórát (ha nincs rá vállalkozó, akkor órarend szerint a tanár)
2019.03.20

Jubileumi Hét csütörtöki program

A program még változhat!
2-4. óra: Szakmák délelőttje – ezen napon a tanulók előadások, gyárlátogatások, gyakorlati tevékenységek révén megismerkedhetnek az iskola többi szakjával.
2019.03.21

Jubileumi Hét pénteki program

A program még változhat!
08:00 - 11:45 Sulinap a DÖK szervezésében
11:45 Jubileumi videófilm készítés az udvaron
16:00 Nonstop foci és kísérőrendezvényei
Közben: 17:00 „Kis Alma” – kulturális gála a könyvtárban, különböző háziversenyek eredményhirdetése (novellaíró, osztálydekorációs)
2019.03.22

Jelenleg tart:

Március hónap folyamán

Szakmai kisérettségik
Gépész OSZTV (felelős: Arany Ferenc, Répás János, Terray Gyula, Várszegi János)
Náboj matematika verseny (felelős: Kondás Ildikó)
Irinyi kémia verseny megyei fordulójának megrendezése (felelős: Sárdi Ildikó)
Kortárs irodalmi vetélkedő (felelős: Kozák Emília, Nádler Balázs)
2019.03.01 --- 2019.03.31

Következik:

Színházi matiné: Esőember
Az OH listát küld a jelentkezettekről
Angol országismereti verseny (felelős: Kertész András, Ferencziné Rohonyi Judit)
2019.03.28
Tavaszi szünet
2019.04.18 --- 2019.04.23
Tanév utolsó napja
2019.06.14