Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2007-2008

Tanulmányi eredményeink

Kulturális

Dobos Gergő

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépipari számítástechnikai technikus: 1. hely
AutoCad Komplex Országos Verseny: 2. hely
Andrássy Gyula 3D Tervező Országos Meghívásos Verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Rácz Gábor

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Tóth Gábor

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Horváth Barnabás, Horváth Bence, Németh Patrik

Az Osztrák-Magyar Monarchia és a Balkán" Kárpát-medencei középiskolai történelem vetélkedő: 1. hely
Felkészítő tanár: Irányi László

Kohlrusz Gábor

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági Informatikus II.: 2. hely
Felkészítő tanár: Nemes Teréz, Kádárné Török Zsuzsa

Enyingi Donát

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny, Szakközépiskola kat.: 2. hely
Felkészítő tanár: Dr. Szlivkáné Csordás Nóra

Fódi Tamás

Irinyi János Országos Kémia Verseny, Kémia III. Kategória: 2. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Loksa Zoltán

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Fébert Gábor

AutoCad Komplex Országos Verseny: 5. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Babos György

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Általános vegyésztechnikus: 6. hely
Felkészítő tanár: Schretner Győző, Répás László, Kissné Németh Enikő, Dr. Fekete Miklós

Roboz Dávid

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 6. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Horváth Beáta

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági Informatikus II.: 6. hely
Felkészítő tanár: Nemes Teréz, Kádárné Török Zsuzsa

Sarus Péter

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági Informatikus II.: 8. hely
Felkészítő tanár: Nemes Teréz, Kádárné Török Zsuzsa

Jakab Csaba

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Környezetvédelmi technikus: 8. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra, Peresztegi Valéria

Tax Zoltán

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági Informatikus II.: 9. hely
Felkészítő tanár: Nemes Teréz, Kádárné Török Zsuzsa

Szabó Balázs

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépipari számítástechnikai technikus: 11. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Bernáth József

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépipari számítástechnikai technikus: 13. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Lukács Szabolcs

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépipari számítástechnikai technikus: 14. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Nagy Péter

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 18. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Horváth Péter

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Informatikai alapismeretek: 25. hely
Felkészítő tanár: Jurácsik Gábor

Kulturális eredményeink

Tanulmányi

Eszes Adrienn, Eszes Fanni, Szabó Borbála, Tóth Rebeka

Helikon Művészeti Verseny, Néptánc: Arany minősítés

Papp Szabolcs

Helikon Művészeti Verseny, Kamarazene: Arany minősítés

Szabó Dániel

Helikon Művészeti Verseny, Hangszerszóló: Ezüst minősítés

Radnóti Irodalmi színpad:
Balogh Bence, Balogh Máté, Lőrinc Tamás, Szabó Péter, Farkas Júlia, Király Judit, Kovács Laura, Juhász Edit, Bodó Péter

Helikon Művészeti Verseny, Színjátszás: Bronz Minősítés
Felkészítő tanár: Kis György