Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2008/2009

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális

Birtalan-Balázs Szabolcs

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészet: 1. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Tóth Gábor

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Vegyészet: 1. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Pongrácz István

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági informatikus: 1. hely
Felkészítő tanár: Kádárné Török Zsuzsa

Vass Máté

Természet Világa diákpályázat 1. Hlavay emlékkonferencia különdíj
Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Környezetvédelem: 7. hely

Loksa Zoltán

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépészet: 2. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Rácz Gábor

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Vegyészet: 2. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Balogh Bence

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági informatikus: 2. hely
Felkészítő tanár: Kádárné Török Zsuzsa

Roboz Dávid

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépészet: 3. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Rádóczi Zoltán

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági informatikus: 3. hely
Felkészítő tanár: Kádárné Török Zsuzsa

Veres Áron

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Környezetvédelem: 3. hely
Felkészítő tanár: Schretner Győző

Szöllősi Ákos

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészet: 4. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Havasfalvi Botond

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Vegyészet: 4. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Komjáti Róbert

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági informatikus: 4. hely
Kádárné Török Zsuzsa

Molnár Dávid

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészet: 5. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Tóth Tibor

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gazdasági informatikus: 5. hely
Felkészítő tanár: Kádárné Török Zsuzsa

Vajda Bálint, Nagy Péter

Országos Pneumatika Verseny: 6. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Fenyő Antal

Csalagovits Dávid

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Vegyészet: 7. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Stefanovszki Roland

Az Irinyi János Kémia Verseny országos döntőjébe jutott

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális

Pálfy Brigitta

Országos Diákolimpia, 100m gátfutás: Arany érem

Fuit Vilmos

Korosztályos Karate EB: Ezüst Érem,
Csapat Formagyakorlat: Ezüst Érem,
Diákolimpia Formagyakorlat: Ezüst érem

Pribelszki Márton, Stefanovszki Roland, Buzási Kristóf

Országos Diákolimpia, vívás: Ezüst érem

Molnár Péter, Tóth Dávid, Isó Márton

Országos Diákolimpia, Petanque: Bronz érem

Tóth András

Országos Diákolimpia, 1500m síkfutás: 8. hely
800 m síkfutás: 9. hely

Schmidt Kornél

Országos Diákolimpia, 400m síkfutás: 8. hely

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat

Országos Diákolimpia, Kézilabda: 8. hely

Limperger Panna

Országos Diákolimpia, 100m hátúszás: 9. hely

V. korcsoportos fiú kézilabda csapat

Országos Diákolimpia, Kézilabda: területi 2. hely

Fiú röplabda csapat

Országos Diákolimopia, röplabda: területi döntőbe jutott

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport

Juhász Edit

Kazinczy Szépkiejtési Verseny: megyei 2. helyezés

Rácz Péter, Ender Diána, Barta András

Mátyás király és a Reneszánsz Országos Honismereti Vetélkedő: 6. helyezés

Horváth Kinga Zsófia

A Petőfi Színház fennállásának 100. évfordulójára kiírt rajzpályázat különdíja

Horváth Tamás

Repülőgép-modellezésben 2008-ban a hazai ranglistán ifjúságiban 2., felnőttben 4., a világranglistán pedig legjobb magyarként ifiben 7., felnőttben 31. lett, több világkupa forduló győztese