Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2009-2010

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális

Fódi Tamás (Pro Schola díjas)

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészet: 1. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Várszegi János

Fódi Tamás, Szőlősi Ákos, Enyingi Donát

Audi Kreaktivity: Arany Érem
Felkészítő tanár: László Lajos Bővebben...

Purger Ákos (Pro Schola díjas)

Andrássy 3D-s Tervező Verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Fehértavi Szonja

Pannon Egyetem Angol Fordítói Verseny: 2. hely

Molnár Dávid, Szőlősi Ákos

Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny: 5. hely
Felkészítő tanár: Fenyő Antal

Szentendrei Zsolt

Irinyi János Kémia Verseny: 7. hely

Benyó Gábor

Mikola Sándor Fizika Verseny: 8. hely

Tóth Gábor

Grand Prix Chimique 2009 nemzetközi verseny: 8. hely

Savanyú Ádám, Molnár Dávid

Andrássy 3D-s Tervező Verseny: 8. hely

Tóth Richárd Arnold

Mikola Sándor Fizika Verseny: 16. hely

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális

Tóth András

Országos Diákolimpia, 3000m akadályfutás: 1. hely
Országos Diákolimpia, 800m síkfutás: 6. hely

Pribelszki Márton, Stefanovszky Roland, Buzási Kristóf

Országos Diákolimpia, Vívás: 2. hely
Pribelszki Márton: egyéni 7. hely
Buzási Kristóf: egyéni 8. hely

Csehó Judit

Országos Diákolimpia, Mellúszás: országos 3. hely, megyei 1. hely

V. korcsoportos fiú kézilabda csapat

Országos Diákolimpia, Kézilabda: 3. hely

Izer Bálint

Országos Diákolimpia, Falmászás: 4. hely

Schmidt Kornél

Országos Diákolimpia, 400m síkfutás: 4. hely

Nagy Gábor, Proksa Norbert, Schmidt Kornél, Tóth András

Országos Diákolimpia, Svédváltó 4x400m: 4. hely

Szentmártoni Flóra

Országos Diákolimpia, Falmászás: 5. hely

Molnár Péter, Tóth Dávid, Isó Márton, Répási Péter

Országos Diákolimpia, Petanque: 5. hely

Csöngei Dávid, Heilig Dániel

Országos Diákolimpia, tájfutó váltó (az ifjúsági válogatottal): 7. hely

Lány labdarúgó csapat

Országos Diákolimpia, Labdarúgás: 8. hely
Felkészítő tanár: Engel-Angyal Zsolt

Németh Bence

Országos Diákolimpia, tájfutó váltó (az ifjúsági válogatottal): 9. hely

Stefanovszky Roland

Országos Diákolimpia, Sakk: megyei 1. hely, országos döntőbe jutott
Irinyi János Kémia Versenyen: országos döntőbe jutott

V-VI. korcsoportos fiú röplabda csapat

Országos Diákolimpia, Röplabda: országos 18. hely, megyei 1. hely
Felkészítő tanár: Fekete Géza

V. korcsoportos lány röplabda csapat

Országos Diákolimpia: megyei 2. hely, területi 2. hely

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport

Bécsi Kamilla

Veszprémi Játékok - Ének/Musical kategória: Arany helyezés
Sztárpalánta Énekverseny: Arany minősítés
Helikon: Ezüst fokozat

Kuklai Kitty

Szilágyi Harangegyüttes tagjaként Országos Kamarazenei Találkozó 1. hely
Helikon: Arany fokozat

Prém Lilla

Helikon: Ezüst fokozat

Sztoján Barna

Tánc Ifi kategória: országos listavezető

Szabó Dániel

Helikon: Bronz fokozat

Nagy Kálmán

Helikon: Bronz fokozat film kategóriában

Bakonyi Gergely

Helikon: Különdíj