Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2011/2012

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális

Rieth Nándor

Charles Babbage Inventor verseny: 1. hely
Andrássy 3D tervezőverseny: 1. hely
CAD-CAM informatikus OSZTV: 2. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Bukovinszky Zoltán

Charles Babbage Autocad verseny: 1. hely
Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 6. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Tóth Richárd, Táncos Bence, Tanács Diána, Benyó Gábor, Kishalmi Balázs

III. Anyagtudományi verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Purger Gábor (Pro Schola díjas)

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 2. hely
Matematika OKTV: 13. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Kondás Ildikó

Angermann Ferenc

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Kozma Máté (Pro Schola díjas)

Szlovén Nyelv OKTV: 3. hely
"A Magyar Köztársaság jó tanulója, jó sportolója" cím

Szabó Dániel

Andrássy 3D tervezőverseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Enyingi Donát, Volf Norbert, Eckert Ákos

Audi Kreaktivity: 3. hely

Rábai József, Bukovinszki Zoltán, Szűcs Soma

Audi Kreaktivity: 4. hely és legjobb dizájn

Rábai József

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 5. hely
Charles Babbage Autocad verseny: 9. hely
Felkészítő tanárok: László Lajos, Várszegi János

Rieth Nándor, Enyingi Donát

Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny: 6. hely
Felkészítő tanár: Fenyő Antal

Szabó Dániel

Charles Babbage Inventor verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Enyingi Donát

Gépgyártástechnológiai Technikus OSZTV: 7. hely
Charles Babbage Inventor verseny: 9. hely
Andrássy 3D tervezőverseny: 9. hely
Felkészítő tanárok: Várszegi János, Fenyő Antal, Arany Ferenc

Selmeczy Benjámin

Charles Babbage Inventor verseny: 8. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Puskás Tamás

Andrássy 3D tervezőverseny: 8. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Szántó Krisztián

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 9.hely

Deli Beatrix

Vegyipari OMTV: 10. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő, Markó Dóra, Schretner Győző

Benyó Gábor

Matematika OKTV: 21. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális

Tóth Áron

Mezei Futó Diákolimpia: 1. hely
3000 m-es síkfutás diákolimpia VI. korcsoport: 1. hely

Kézilabda Diákolimpia, fiúk, VI. korcsoport: 1. hely

Felkészítő tanár: Kobán László

Borscs András, Demény Márton, Árkovics András

Férfi kardcsapat Diákolimpia V. korcsoport: 1. hely

Nagy Gábor

200 m-es síkfutás diákolimpia VI. korcsoport: 3. hely
400 m-es síkfutás diákolimpia VI. korcsoport: 6. hely

Borcs András

Férfi tőr Diákolimpia VI. korcsoport: 3. hely

Tóth Dávid, Molnár Péter, Németh Norbert, Győri Enikő

Petanque Diákolimpia, VI. korcsoport: 3. hely

Röplabda Diákolimpia, fiúk V. korcsoport: 6. hely

Felkészítő tanár: Fekete Géza
Svédváltó országos döntő, fiúk: 7. hely
Felkészítő tanár: Fekete Géza

Labdarúgás Diákolimpia lányok, VI. korcsoport: 8. hely

Felkészítő tanár: Engel-Angyal Zsolt

Csöngei Máté

Tájfutó diákolimpia VI. korcsoport: 10. hely

Torna Diákolimpia, lánycsapat, országos elődöntő: 11. hely

Felkészítő tanár: Kondor Viktória

Németh Bence

100 m-es amatőr férfi gyorsúszás Diákolimpia, V. korcsoport: 15. hely

Röplabda Diákolimpia, lányok VI.korcsoport: területi 2. hely
Felkészítő tanár: Fekete Géza

Röplabda Diákolimpia, fiúk VI. korcsoport: területi 2. hely

Felkészítő tanár: Fekete Géza

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport

Kovács Gergő

Radnóti Miklós Szavalóverseny: 1. hely

Prém Lilla, Szivós Ágota, Szivós Viktória, Hessz Soma

Helikon Kulturális Seregszemle, néptánc: Arany minősítés

Bécsi Kamilla

Helikon Kulturális Seregszemle; könnyűzene, ének: Ezüst minősítés

Szentes Nóra

Helikon Kulturális Seregszemle, tánc: Ezüst minősítés

Tanács Diána

Nyakas János Versmondó Verseny: 2. hely

Pintér Attila

Heltai Mesemondó Verseny: 2. hely

Baksai Gergő

Helikon Kulturális Seregszemle, néptánc: Bronz minősítés

Brenner Andrea

Helikon Kulturális Seregszemle; képzőművészet, fotó: Bronz minősítés

Helikon Kulturális Seregszemle, kamarakórus: Bronz minősítés

Felkészítő tanár: Vikman Pál

József és Putifárné előadás szereplői

Felkészítő tanár: dr. Kovácsné Rossi Ibolya

Horvai Abigél, Pekárik Eszter, Szalay Regina, Molnár Regina

Mediawave film- és zenei fesztivál, Re-likvia pályázat résztvevői
Felkészítő tanár: Szitási Zsuzsanna