Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2012/2013

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális

Purger Gábor (Pro Schola díjas)

Charles Babbage Inventor Verseny: 1. hely
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépgyártástechnológiai technikus: 4. hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János, Terray Gyula, Arany Ferenc

Salamon Bence

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 1. hely
Charles Babbage Autocad Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Szigetvári Barnabás

Irinyi János Országos Kémia Verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Hombolygó Péter

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Markó Dóra

Biróczky Máté, Gulkai Bálint, Berkes Dávid, Hulka László, Soós Attila

IV. Országos Anyagtudományi Verseny, "MindUsTrial" csapat: 1. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Sulyok Georgina, Rábai József, Szűcs Soma, Seliga Bernadett

Audi Kreaktivity: 1. hely
Felkészítő tanár: László Lajos
Bővebben

Kishalmi Balázs, Tanács Diána, Puskás Kata, Tóth Richárd

IV. Országos Anyagtudományi Verseny, "Fe(II)-Male" csapat: 2. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Pinkova Gábor

BeeSmarter - Mobil Programozó Csapatverseny, "vpDroid" csapat tagjaként: 2. hely

Purger Gábor, Svéd Benjámin, Tetézi Bence

Országos Hőlégmotor-építő Verseny: 2. hely

Endrédy Helga, Herkner Evelin, Szabó Sára

Zöld Barátok 2013 Környezetvédelmi Szemléletformáló Pályázat: 2. hely
Felkészítő tanár: Sárdi Ildikó

Benyó Gábor

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 3. hely
Matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: 19. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Kondás Ildikó

Tanács Diána

"A kémia és a vegyipar szerepe a ma és a jövő társadalmának alakításában" pályázat: 3. hely

Benyó Gábor, Hessz Soma, Táncos Bence, Tóth Richárd

Országos Hőlégmotor-építő Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Szántó Krisztián

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny, Vegyipari technikus: 4. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő, Pulai Gáborné, Markó Dóra

Táncos Bence

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 5. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Babicska Mózes

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny, Vegyipari technikus: 5. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő, Pulai Gáborné, Markó Dóra

Pongrácz Zsófia, Szanyi-Nagy Dávid, Kónya Imre, Piros Zsolt, Kempelen Domokos

IV. Országos Anyagtudományi Verseny, "Az idő vasfogai" csapat: 5. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Horváth Krisztián

Andrássy 3D Tervező Verseny: 6. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Szentendrei Zsolt

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 7 .hely
Kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: 23. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Markó Dóra

Csatlóczki Balázs

Andrássy 3D Tervező Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Tóth Richárd

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 7. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Urbanovits Marcell

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 10. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Markó Dóra

Béndek Imre

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny, Vegyipari technikus: 10. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő, Pulai Gáborné, Markó Dóra

Drexler Regina, Horváth Alexa, Lőrincze Klaudia

Zöld Barátok 2013 Környezetvédelmi Szemléletformáló Pályázat: Különdíj
Felkészítő tanár: Sárdi Ildikó

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális

Kuti Balázs

Országos Diákolimpia, Íjászat: 1. hely

Borscs András

Országos Diákolimpia, Férfi tőrvívás: 3. hely

Szentesi Barbara

Országos Diákolimpia, Gumiasztal: 4. hely

Csizmadia Adrienn, Győri Enikő, Ladnai Míra, László Ivett, Lőrincz Krisztina, Szentes Nóra

Országos Diákolimpia, Leánytorna csapatverseny: 11. hely
Felkészítő tanár: Molnár Csaba

Domonkos Norbert, Kálmán Bence, Kovács Zsombor, Salamon Bence, Simon Márton, Újhelyi-Kiss Dániel

Országos Diákolimpia, Amatőr röplabda, fiúk, 6. korcsoport: 13. hely
Felkészítő tanár: Fekete Géza

Isó Márton, Németh Norbert, Győri Enikő, Répási Péter

Petanque Diákolimpia Közép-Dunántúli területi verseny VI.korcsoport: országos döntőbe jutottak

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport

Pintér Attila

Heltai mesemondó verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Szabó Kalliopé

Vincze Kitty

Örök Pódiumon Versmondó Verseny: 2. hely
Veszprémi Főegyházmegyei Szavalóverseny: 3. hely

Konrád Rebeka, Farkas Veronika, Simon Márton, Horváth Eszter

Országos Ottlik Emlékverseny: 3. hely

Farkas Veronika

"Te is olvasol?" Országos Esszéíró Verseny: első tízbe jutott
Felkészítő tanár: Horváth Eszter

Tanács Diána

"A Szabó Magda és Szobotka Tibor Emlékéért Alapítvány" Versíró Pályázata: első tízbe jutott
Felkészítő tanár: Pribelszki Judit

Latinovits Katalin

A Magyar Kultúra Veszteségei Nemzetközi Esszéíró Verseny: Különdíj
Felkészítő tanár: Horváth Eszter