Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2013/2014

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális, Egyéb

Hulka László

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Szigetvári Barnabás

Irinyi János Országos Kémia Verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Szigetvári Barnabás

Irinyi János Országos Kémia Verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Dobay Tamás, Csepi Tibor, Dul Dávid, Zsida Kornél, csk. Orgoványi Csaba

Anyagtudományi Verseny, "Villámpónik" csapat: 1. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Biróczky Máté

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 2. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Orgoványi Csaba, Szabó Dániel

Audi Kreaktivity: 2. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Hulka László, Plank Zsanett, Pintér Attila, Szecsődi Orsolya, csk. Soós Attila

Anyagtudományi Verseny, "MindUstrial" csapat: 2. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Hombolygó Péter

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny, Vegyipari technikus: 3. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Markó Dóra

Orgoványi Csaba

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Tóth Richárd

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépgyártástechnológiai technikus: 5. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Gulkai Bálint

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 5. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Puskás Katalin

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny, Vegyipari technikus: 6. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Markó Dóra

Berkes Dávid

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 7. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Németh Fruzsina

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Környezetvédelem-vízgazdálkodás: 8. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra, Földesi Csaba

Salamon Bence

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépgyártástechnológiai technikus: 8. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Nagy Tamás

Országos Műszaki Tanulmányi Verseny, Vegyipari technikus: 8. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Markó Dóra

Bozsik Ákos

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Környezetvédelem-vízgazdálkodás: 8. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra, Földesi Csaba

Benyó Gábor

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépgyártástechnológiai technikus: 12. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Benyó Gábor, Punk Benjámin

Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny: 13. hely
Felkészítő tanár: Fenyő Antal

Táncos Bence

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Gépgyártástechnológiai technikus: 15. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Balta Róbert

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 15. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Piros Zsolt

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 15. hely
Felkészítő tanár: Schretner Győző,Markó Dóra

Farkas Veronika

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny, Magyar nyelv: 22. hely
Felkészítő tanár: Szabó-Horváth Eszter

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális, Egyéb

Kuti Balázs

Suli Íjász bajnokság: 1 hely
Országos Íjász Terepbajnokság: 1. hely

Takács Balázs

Mountain Bike diákolimpia: 3. hely

Borscs András

Vívás Diákolimpia, Fiú Tőr Egyéni: 3. hely

Hornung András, Győri Enikő, Salamon Bence

Petanque Országos Diákolimpia: 3. hely

Gazsi Gerő Zsombor, Széll Dániel, Kovács Zsombor, Domonkos Norbert, Újhelyi‑Kiss Dániel, Salamon Bence, Drexler Marcell, Kálmán Bence,
Simon Márton, Szalóki Kristóf

Fiú Röplabda Diákolimpia: 6. hely
Felkészítő tanár: Fekete Géza

Győri Enikő, Kusnyér Anna, László Ivett, Tari Julianna, Szentes Nóra, Lőrincz Krisztina, Csizmadia Adrienn

Torna Országos Diákolimpia, Lány Csapat: 8. hely
Felkészítő tanár: Molnár Csaba

Hujber Bálint, Deák Adrián, Veinperl Kristóf, Csiki Bence, Bazsó Renátó, Hulka László, Jung Ádám, Salamon Bence, Molnár Tamás Mátyás

Fiú Amatőr Labdarúgás Diákolimpia: 15. hely
Felkészítő tanár: Kobán lászló

Héjja Levente

Fiú síkfutás 800m Országos Diákolimpia: 3. hely
Fiú síkfutás 400m Országos Diákolimpia: 8. hely

Bodnár Botond

Fiú síkfutás 800 m Országos Diákolimpia: 9. hely

Kéri bettina

Lány síkfutás 200m Országos Diákolimpia: 5. hely
Lány síkfutás 100m Országos Diákolimpia: 7. hely

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport, Egyéb

Putz Renáta

Egysoros Versek Képzőművészeti Pályázat: 3. hely
Felkészítő tanár: Horváth Eszter

Vincze kitti

Helikon, Modern kategória: Bronz minősítés
Főegyházmegyei Szavalóverseny: Különdíj

I-Pali kamarakórus

Helikon kórus kategória: Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Vikman Pál

Simon Márton

Egysoros Versek Irodalmi Pályázat: Különdíj
Felkészítő tanár: Szabó-Horváth Eszter

Egyéb eredményeink

Tanulmányi, Sport, Kulturális

Lőber Nikolett

Veszprém Vehir Szépe Verseny: 1. hely