Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2014-2015

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális, Egyéb

Gulkai Bálint, Szanyi-Nagy Dávid, Tóth Kristóf

Országos CNC-programozó és gépkezelő csapatverseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Dul Dávid, Dobay Tamás, Csepi Tibor, Prókai Péter, Orgoványi Csaba

VI. Anyagtudományi Verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Orgoványi Csaba, Csepi Tibor, Dul Dávid, Dobay Tamás

Audi Kreaktivity 2014: 1. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Nemes Boldizsár, Tolnai Alexa, Liszi Bálint, Balázs Bence

Hadszíntér és hátország - az Országos Politikatörténeti Intézet történelmi vetélkedője: 1. hely

Gerebics Ákos, Hege Kristóf, Mérő Barnabás, Németh Áron, Pintér Bence

VI. Anyagtudományi Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Mayer Leon

Arany Dániel Matematika Verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Szentmiklóssy Éva

Ladnai Mira, Szabó Dániel, Komáromi Krisztina

VI. Anyagtudományi Verseny: 5. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Papp Domonkos, Szoboszlai Kristóf, Hasprai Balázs, Pompos Balázs

Bakonyi Bitfaragó Bajnokság: 5. hely
Felkészítő tanár: Nemes Teréz

Magasházi Márk, Charles Babbage AutoCAD Verseny: 5. hely

Felkészítő tanár: Várszegi János

Szigetvári Barnabás

Középiskolai Kémiai Lapok Német Szakmai Fordítói Versenye: 5. hely
↑ Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Kozák Emília
Középiskolai Kémiai Lapok Angol Szakmai Fordítói Versenye: 8. hely
↑ Felkészítő tanár: Pulai Gáborné, Szathmáry Edina

Orgoványi Csaba, Csepi Tibor, Dobay Tamás

Országos Energetikai Verseny: 5. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Jónás Balázs

Vegyipari Országos Szakmai Tanulmányi Verseny: 5. hely
Felkészítő tanár: Schretner Győző, Sárdi Ildikó

Kisantal Dániel, Vargyay Marcell, Szijjártó Áron, Berkes Rudolf

Bakonyi Bitfaragó Bajnokság: 6. hely
Felkészítő tanár: Nemes Teréz

Hulka László

Charles Babbage Inventor Verseny: 6. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Oláh Bence

Gábor Dénes Programozó Verseny: 6. hely
Felkészítő tanár: Nemes Teréz

Tóth Franciska

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari Alapismeretek: 7. hely
Felkészítő tanár: Nagyné Kiss Boglárka, Schretner Győző

Szabó Gergely

Charles Babbage AutoCAD Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi Jánod

Piros Zsolt

Vegyipari Országos Szakmai Tanulmányi Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Schretner Győző, Sárdi Ildikó

Berkes Dávid

Charles Babbage Inventor verseny: 8. hely
Várszegi János

Gerbovits Ditta

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Környezetvédelmi Alapismeretek: 8. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Nagy Zsombor

Charles Babbage Autocad Verseny: 9. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Bakos Ferenc

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Környezetvédelmi Alapismeretek: 10. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Semsei Mátyás

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari Alapismeretek: 14. hely
Felkészítő tanár: Nagyné Kiss Boglárka, Schretner Győző

Simon Dániel

Szép Magyar Beszéd, Országos Szépkiejtési Verseny: 18. hely
Felkészítő tanár: Kövy Hajnalka

Kónya Imre

Grand Prix Chemie: országos, majd nemzetközi döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Kiss Judit, Schretner Győző

Kálmán Anna, Németh Vivien, Svéd Dániel

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny, Környezetvédelem: országos döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra, Földesi Csaba

Bene Gergő

Megyei Középiskolai Közlekedésbiztonsági Kupa, Autós kategória: 2. hely

Kempelen Domokos, Dézsi Pál,Csali Dalma, Szabó Péter

Megyei Katasztrófavédelmi Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Kiss Judit

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális, Egyéb

Hablicsek Huba

Súlyemelés: világcsúcs

Valler Péter

Strand Kézilabda Európa Bajnokság: 1. hely

Vonyó Viktória

Taekwon-do Diákolimpia, Küzdelem: 1. hely
Taekwon-do Diákolimpia, Formagyakorlatok C-kategória: 3. hely

Schmid Péter

Ifjúsági Kézilabda Európa Bajnokság: 2. hely

Vasas Bendegúz

Ippon Shobu Karate Világbajnokság: 2. hely

Héjja Levente

Diákolimpia 800m síkfutás: 3. hely
Diákolimpia 400m síkfutás: 6. hely

Kéri Bettina

Diákolimpia 200m síkfutás: 4. hely
Diákolimpia 400m síkfutás: 6. hely

Zsebe Oliver

Diákolimpia Országúti Kerékpár: 4. hely

Barla-Szabó Dániel, Bodnár Botond, Czaun Péter, Héjja Levente

Diákolimpia 4x400m váltó: 5. hely

Panyi Tamás

Teke Országos Diákolimpia: 7. hely

Bodnár Botond

Országos Mezei futóbajnokság: országos döntőbe jutott

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport, Egyéb

Vincze Kitti

Európai Táncszövetség világbajnoksága: 1. hely

Látos Márk, Süle Márk, Németh Kitti, Őri Dominik, Czaun Péter

Budapesti Fesztiválzenekar filmpályázatán Schumann IV. szimfóniájának megfilmesítése: a zsűri dicsérete

Egyéb eredményeink

Tanulmányi, Sport, Kulturális

Tari Julianna

Miss Universe Hungary: döntőbe jutott