Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2015/2016

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális

Rák Dániel

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Szigetvári Barnabás

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 2. hely
Felkészítő tanár: Nagyné Kiss Boglárka, Pulai Gáborné

Krámli Benedek

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 2. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Magasházi Márk

Charles Babbage Inventor Verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Sárdi Ferenc

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Abafalvi Ádám, Csepi Tibor, Dul Dávid, Bodnár Botond

Audi Kreaktivity: 3. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Szabó Dávid

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Szabó-Horváth Eszter

Kovács Áron

Víz Világnapja Pályázat: 3. hely
Felkészítő tanár: Merencsicsné Rigó Ida

Szendrei István

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyipari alapismeretek: 4. hely
Felkészítő tanár: Nagyné Kiss Boglárka, Pulai Gáborné

Szabó Péter

Irinyi János Kémia Verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Hajdu Zsolt

Charles Babbage AutoCAD Verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Fódi Tamás

Eősze Dávid

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Szabó-Horváth Eszter

Karker László

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 5. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Czuczai Marcell

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 6. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Szalai Tibor

Charles Babbage AutoCAD Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Rupert Balázs

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 9. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Ress Dániel

Országos Középiskolai Közlekedésbiztonsági Kupa, Kismotoros kategória: 9. hely
Felkészítő tanár: Szalai István

Csuti Martin

Charles Babbage AutoCAD Verseny: 10. hely
Felkészítő tanár: Fódi Tamás

Kovács Martin

Országos CNC Programozó és Gépkezelői Verseny: 11. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Kónya Imre

Grand Prix Chemique nemzetközi verseny: 13. hely

Tobak Réka

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti alapismeretek: 14. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Tóth Franciska

Vegyipari Országos Műszaki Tanulmányi Verseny: országos döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Schretner Győző

Sörös Barnabás

Nemes Tihamér Számítástechnika verseny: országos döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Gerhardtné Tetlák Ilona

Mészáros Roland

Víz Világnapja Fotópályázat: különdíj
Felkészítő tanár: Merencsicsné Rigó Ida

Gáspár Nikolett

Megtervezem - okos jövő pályázat: különdíj

Farkas Melitta, Piedl Daniella, Szebeni Bence

Medve Szabadtéri Matematika Verseny Regionális Forduló: 3. hely
Felkészítő tanár: Tulipánné Takács Zita

Vitus Roland

Megyei Középiskolai Közlekedésbiztonsági Kupa, kerékpáros kategória: 2. hely
Felkészítő tanár: Szalai István

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális

Mészáros Márk

Tamburelló Országos Bajnokság: 1. hely

Vancsek Dávid

Sysman Open Nemzetközi Karate Verseny: 1. hely

Zsebe Olivér

Diákolimpia Országúti Kerékpár: 1. hely

Schwarcinger Zsolt

Országos U16-os Szumó Bajnokság: 2. hely

Palatin Zoltán

Taekwon-do Országos Bajnokság, Küzdelem: 2. hely
Taekwon-do Országos Bajnokság, Formagyakorlatok: 3. hely

Nagy Dominik

Taekwon-do Diákolimpia: formagyakorlatok 3. hely

Rák Dániel

Taekwon-do Diákolimpia, Formagyakorlatok: 3. hely
Taekwon-do Diákolimpia, Küzdelem: 3. hely

Hoffer Levente, Mékli Miksa, Petróczi Márton, Felbert Patrik, Veinperl Kristóf, Szabó Gergely, Viszt Dániel, Simon Dániel, Blum Dániel

Diákolimpia Futsal: 5. hely
Felkészítő tanár: Kobán László

Hablicsek Huba

Veszprém megye sportolója 2015, ifjúsági kategória: különdíj

Barcza Balázs

Veszprém megye legjobb ifjúsági sportolója

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport

Mérő Barnabás

Helikon, Klasszikus zene: Arany minősítés

Látos Márk, Németh Kitti, Balczár Lajos, Őri dominik, Süle Márk, Czaun Péter, Krebsz Zoárd

Helikon diákszínpad: Ezüst minősítés Felkészítő tanár: Hatás Andrea

Szappan Boglárka

Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság novellaíró pályázata: 1. hely

Horváth Andrea

Szecesszió világa - rajzpályázat: 2. hely
Felkészítő tanár: Szitási Zsuzsanna

Bölcsföldi Bálint

Helikon, Néptánc: Különdíj

Kusnyér Anna

Abigél musical főszerep