Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2016/2017

Tanulmányi eredményeink

Sport, Egyéb

Rák Dániel

Charles Babbage Inventor Verseny: 1. hely
Országos CNC Programozó és Gépkezelői Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Mihályi Béla

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti ismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Csuk Dominik

Irinyi János Kémia Verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Zsida Kornél

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti ismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Kerekes Bálint

Zrínyi Ilona Matematika Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Babai Ervin Márk

13. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny: 3. hely

Gerebics Ákos, Hege Kristóf, Mérő Barnabás, Németh Áron, Pintér Bence

Országos Anyagtudományi Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Kisantal Dániel, Szijjártó Áron, Tahin Ákos

Bakonyi Bitfaragó Verseny: 3. hely

Pintér Bence

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti ismeretek: 4. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Gasparics Bence

13. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny: 4. hely

Gurin András, Hadnagy Simon, Pálmai Áron

Országos Anyagtudományi Verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Petrőtei Tamás

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti ismeretek: 5. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Zsida Kornél, Dienes Máté, Gyurcsek Dániel

Országos Anyagtudományi Verseny: 5. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Kiss Bence

Országos CNC Programozó és Gépkezelői Verseny: 6. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Fábián Roland

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Gépészeti ismeretek: 9. hely
Felkészítő tanár: László Lajos

Szabó Dániel

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Vegyész ismeretek: 13. hely
Felkészítő tanár: Sárdi Ildikó

Gönczi Vivien

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Környezetvédelem-vízgazdálkodás ismeretek: országos döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Tömböl Piroska

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny, Környezetvédelem-vízgazdálkodás ismeretek: országos döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Sinkó Ferenc Ferdinánd

Kitaibel Pál Biológia Verseny: országos döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Merencsics Tiborné

Torma Eszter Dorina

Kitaibel Pál Biológia Verseny: országos döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Merencsics Tiborné

Führpasz György, Kerekes Bálint, Rompos Ádám, Horváth Kristóf, Szabó Péter

Náboj Nemzetközi Matematika Verseny Regionális Forduló: 4. hely
Felkészítő tanárok: Kondás Ildikó, Petrohainé Rostás Csilla, Tulipánné Takács Zita

Sport eredményeink

Tanulmányi, Egyéb

Lázár Tamás

Taekwon-do országos bajnokság: 2. hely

Krenhardt Eszter, Krenhardt Attila

Ifjúsági Petanque Európabajnokság: 3. hely

Bencsik Ádám, Slemmer Ádám, Erdősi Péter, Felber Patrik, Hegedűs Ábel, Ihász Bence, Schoffhauser Bence, Petróczi Márton, Szentes Roland

Diákolimpia, Futsal: 4. hely
Felkészítő tanár: Kobán László

Egyéb eredményeink

Tanulmányi, Sport

Látos Márk

Víz Világnapja Fotópályázat: 1. hely