Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2017/2018

Tanulmányi eredményeink

Sport, Kulturális, Egyéb

Szabó Damján Kornél

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Führpasz György

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 10. évf.: 1. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Horváth Bence

Charles Babbage Inventor Verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Vajky Norbert

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 2. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Kerekes Bálint

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 11. évf.: 2. hely
Országos Közéiskolai Tanulmányi Verseny, Matematika kat.: 19. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Domonkos Milán, Holczmann Tamás, Kéri Bálint, Regenye Máté, Szücs László

Országos Anyagtudományi Verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Pekárik Luca

Víz Világnapja Pályázat: 2. hely
Felkészítő tanár: Merencsics Tiborné Rigó Ida

Szigetvári Barnabás (végzett tanulónk)

Grand Prix Chimique, nemzetközi vegyész verseny: 2. hely

Domokos Endre

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Kéri Bálint

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 10. évf.: 3. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Pintér Bence

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny,
Gépgyártástechnológiai technikus szakma: 4. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Szalai Simon Szilveszter

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 4. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Pintér Bence

Országos CNC Programozó és Gépkezelői Verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Csáktornyai Ádám

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny,
Oktató programok kategória: 4. hely

Petrőtei Tamás

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny,
Megépített automata berendezés és vezérlése kategória: 4. hely

Karvaly Krisztián

Irinyi János Kémia Verseny 9.C kat.: 4. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Hajgató Anna

Öveges Német Nyelvi Verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Várnainé Dvorán Krisztina, Fodorné Szöllősi Dorottya

Gerebics Ákos, Hege Kristóf, Mihályi Béla, Pintér Bence, Németh Áron

Országos Anyagtudományi Verseny: 4. hely
Ferlkészítő tanár: Terray Gyula

Mihályi Béla

Országos CNC Programozó és Gépkezelői Verseny: 5. hely
Charles Babbage Inventor Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Szarka Márton

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 5. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Gasparics Bence

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny, Számítógéppel támogatott tervezés: 5. hely

Horváth Kristóf

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 10. évf.: 5. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Torma Eszter Dorina

Környezetvédelmi Tudományos Diákköri Konferencia: 5. hely
Felkészítő tanár: Merencsics Tiborné Rigó Ida

Magyar Patrik

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 6. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Molnár Balázs

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny
Alkalmazói programok kategória: 6. hely

Petrőtei Tamás

Charles Babbage Inventor verseny: 6. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Bregócs Ádám

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 7. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Ányos Gergő

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Gépészet ismeretek: 8. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Turi Zsuzsanna

Aigner Norbert

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 8. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Csuk Dominik

Irinyi János Kémia Verseny 10.C kat.: 8. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Rózsa Roland, Klein Benjámin, Linczmajer Réka

Bakonyi Bitfaragó Bajnokság: 8. hely

Barabás Ábel

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Gépészet ismeretek: 9. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Turi Zsuzsanna

Győrffy Zoltán

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 9. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Majtán Márton

Irinyi János Kémia Verseny 10.C kat.: 9. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Berki-Müller Ákos

Charles Babbage Inventor Verseny: 11. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Lipp Zoltán

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Gépészet ismeretek: 13. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Turi Zsuzsanna

Tótik Simon

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Gépészet ismeretek: 15. hely
Felkészítő tanár: László Lajos, Turi Zsuzsanna

Balogh Zsolt

Implom József Helyesírási Verseny, megyei forduló: 3. hely

Sport eredményeink

Tanulmányi, Kulturális, Egyéb

Kereszturi Viktória

Teremíjász Világbajnokság: 1. hely

Vancsek Dávid

Karate Alpagut Világkupa: 1. hely

Bencsik Dávid, Békefi Kristóf, Czieloszyk Dániel, Csepi Tibor, Hajdu Péter, Bierbauer Nándor, Kiss Dániel, Péber Kornél, Schoffhauser Bence, Somogyi Gergő

Diákolimpia, Amatőr labdarúgás: 2. hely
Felkészítő tanár: Kobán László

Felber Balázs

Diákolimpia, Atlétika 800m futás: 3. hely
Diákolimpia, Atlétika 1500m futás: 4. hely
Diákolimpia, Mezei futó kat.: 6. hely

Balogh Zsombor

Diákolimpia, Atlétika 800m futás: 4. hely
Diákolimpia, Atlétika 400m futás: 7. hely

Csoma Bence, Krenhardt Attila, Krenhardt Eszter

Diákolimpia, Petanque: 4. hely

Mészöly Nikolett

Diákolimpia, Úszás 100m gyors: 5. hely
Diákolimpia, Úszás 100m mell: 13. hely

Vajda Levente, Pauer Patrik, Balogh Zsombor, Mitru Máté

Diákolimpia, Atlétika 4x400m váltó: 5. hely
Felkészítő tanár: Engel-Angyal Zsolt

Mürkli Márton

Diákolimpia, Úszás 100m mell: 7. hely

Bartók Balázs, Bencsik Ádám, Erdősi Péter, Hegedüs Ábel, Ihász Bence, Horváth Marcell, Péber Kornél, Schoffhauser Bence, Szentes Roland, Slemmer Ádám

Diákolimpia, Futsal: 10. hely
Felkészítő tanár: Kobán László

Mitru Máté

Diákolimpia, Atlétika 400m futás: 11. hely

Major Róbert

Diákolimpia, Sakk V.korcsoport: 20. hely

Kulturális eredményeink

Tanulmányi, Sport, Egyéb

Hajdu Péter, Pintér Roland, Varga Bálint

Helikon kulturális fesztivál,
Néptánc kategória: Arany minősítés és Különdíj

Hadnagy Simon, Felleg Noé, Kovács Ruben, Bárány Jordán

Helikon kulturális fesztivál,
Mozgókép és multimédia kategória: Ezüst minősítés

Egyéb eredményeink

Tanulmányi, Sport, Kulturális

Guger Ákos

Nemzetközi Vasútmodell Készítő Kiállítás: 2. hely