Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2018/2019

Tanulmányi eredményeink

Sport

VSZC Ipari Szakgimnáziuma

legjobbiskola.hu: Középiskolai rangsor,
Szakgimnázium kategória: 13. hely (588-ból)

Marton Gergő

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Soós Dávid

Zrínyi Ilona Matematika Verseny,
9. osztály, szakgimnáziumi kategória: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Kamondi Gergő

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 2. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Ányos Gergő

„Charles Babbage” Országos AutoCAD és Inventor Verseny,
Autodesk Inventor kategória: 3. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Führpasz György

Országos Közéiskolai Tanulmányi Verseny,
Matematika kategória: 3. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Viszt Viktor

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Máriás Attila

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyész ismeretek: 3. hely
Felkészítő tanár: Szathmáry Edina

Kerekes Bálint

Zrínyi Ilona Matematika Verseny,
12. osztály, szakgimnáziumi kategória: 3. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Bácsi Kristóf

Öveges Német Nyelvi Verseny 10. évfolyam: 3. hely
Felkészítő tanár: Fodorné Szőllösi Dorottya

Kalmár Roland

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 4. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Varga Bálint 12.F

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 5. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Karvaly Krisztián

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny,
10. évfolyam, "C" kategória: 5. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Pej Attila

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 6. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Molnár Balázs

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny, Kovács Győző szellemében
Megépített automata berendezés és vezérlése kategória: 6. hely

Hajgató Anna

Öveges Idegen Nyelvi Verseny,
Német nyelv, 11. évfolyam: 6. hely
Felkészítő tanár: Várnainé Dvorán Krisztina

Kiss Péter

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyipari ismeretek: 7. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő

Hajgató József

Országos CNC Programozó és Gépkezelői Verseny: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Barki Richárd, Csáktornyai Ádám

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny, Kovács Győző szellemében
Játékprogramok középiskola kategória: 7. hely

Répás Erik

„Charles Babbage” Országos AutoCAD és Inventor Verseny,
Autodesk Inventor kategória: 7. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Sinkó Ferenc

Öveges Idegen Nyelvi Verseny,
Német nyelv, 11. évfolyam: 8. hely
Felkészítő tanár: Várnainé Dvorán Krisztina

Sevinger Dávid

„Charles Babbage” Országos AutoCAD és Inventor Verseny,
Autodesk Inventor kategória: 9. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Csunyi Bence

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Környezetvédelem-vízgazdálkodás ismeretek: 10. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Torma Eszter Dorina

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Környezetvédelem-vízgazdálkodás ismeretek: 11. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Szabó Péter

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyész ismeretek: 12. hely
Felkészítő tanár: Szathmáry Edina

Molnár Liána Dominika

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Környezetvédelem-vízgazdálkodás ismeretek: 17. hely
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Varga Bálint 12.D

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Gépészet ismeretek: 20. hely
Felkészítő tanár: Harsányi János, Turi Zsuzsanna

Szebeni Bence

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Vegyész ismeretek: 20. hely
Felkészítő tanár: Szathmáry Edina

Eősze Dávid

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny,
Informatika ismeretek: 23. hely
Felkészítő tanár: Dudás Erika, Gerhardt Zoltánné, Herczeg Tamás, Vastag Atila, Vigh Ferenc

Kerekes Bálint

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny,
Matematika I. kategória: 32. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Horváth Kristóf

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny,
Informatika, programozás kategória: 43. hely
Felkészítő tanár: Polgár János

Surányi Anna

Kitaibel Pál Biológia Verseny,
III. kategória, 10. évfolyam: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Markó Dóra

Hegyi József

Kitaibel Pál Biológia Verseny,
III. kategória, 10. évfolyam: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Merencsics Tiborné Rigó Ida

Bajnai Bernadett, Bauer Olivér, Borbás Dániel, Csuta Dániel, Führpasz György, Juhász Viktória, Kerecsen Marcell, Kerekes Bálint, Kéri Bálint, Lukács Péter, Sárdi Zsuzsanna, Soós Dávid, Szabó László Zsolt, Szabó Péter Tamás, Traier Bálint

Zrínyi Ilona Matematika Verseny,
Régiós döntő: a legeredményesebb iskola cím
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó, Pulai Gáborné

Xü Jade Li

Szép Magyar Beszéd Verseny,
Megyei forduló: 3. hely
Felkészítő tanár: Terray-Sógor Csilla

Sport eredményeink

Tanulmányi

Csoma Bence, Krenhardt Eszter, Krenhardt Attila

Országos Petanque Diákolimpia: 2. hely

Darida Levente

Sakk Diákolimpia,
V. korcsoport: 4. hely