Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066
Tel.: 88-560-630
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Elérhetőségek

Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
8200 Veszprém, Iskola u. 4.
Tel.: 88 560 630
Fax: 88 560 730
E-mail: isk[kukac]ipariszakkozep.hu
OM azonosító: 203066
Az iskola számlaszáma (OTP): 11748007-15567947

Igazgató: Irányi László
Tel.: 88 560 730
E-mail: iranyi.laszlo[kukac]ipariszakkozep.hu

Kérjük támogassa iskolánkat adója 1%-ával!
Alapítványunk:
Alapítvány a veszprémi Ipari Szakközépiskola tehetséges tanulóinak javára
Adószám: 19264378 1 19
Az alapítvány számlaszáma: 11748007-20058847
Mindenkinek köszönjük a támogatást!

Fogadóórák

Név Nap Hányadik órában
Arany Ferenc hétfő 4.
Árvai Attila egyéni egyeztetés alapján  
Bácskay-Kiss Judit Cecília szerda 3.
Báthory Anikó hétfő 4.
Bede Mónika kedd 3.
Berzsenyi Mónika Edit hétfő 2.
Birkás Zsófia egyéni egyeztetés alapján  
Bocskay Csabáné szerda 2.
Bocskay Lívia csütörtök 4.
Bodó Alexandra Szilvia kedd 5.
Csikós Balázs szerda 2.
Csuta Béla Balázs hétfő 6.
Deák Csaba egyéni egyeztetés alapján  
Demény Orsolya dr. kedd 5.
Dudás Erika kedd 6.
Engel-Angyal Zsolt kedd 3.
Farkas Gábor hétfő 4.
Fehér Judit hétfő 3.
Fenyő Antal Zoltán hétfő 3.
Ferencziné Rohonyi Judit hétfő 2.
Fodorné Szöllősi Dorottya Judit hétfő 4.
Földesi Csaba szerda 2.
Freili Katalin hétfő 4.
Fülöp István egyéni egyeztetés alapján  
Gerhardt Zoltánné szerda 2.
Grezsu Csaba János szerda 2.
Gyurik Pál csütörtök 2.
Harsányi János hétfő 2.
Hartmann Mónika Erzsébet szerda 2.
dr. Hartung Ferencné hétfő 3.
Herczeg Tamás csütörtök 4.
Horváth Mónika péntek 5.
Irányi László csütörtök 2.
Kátai Gyöngyvér csütörtök 3.
Kertész András péntek 3.
Kis Judit Mária hétfő 5.
Kissné Németh Enikő szerda 5.
Kobán László Árpád kedd 2.
Kondás Ildikó csütörtök 2.
Kondor Viktória Eszter hétfő 1.
Kovács Zoltán egyéni egyeztetés alapján  
dr. Kovácsné Rossi Ibolya szerda 5.
Kozák Emília Katalin csütörtök 4.
Markó Dóra hétfő 4.
Medve Krisztina Violetta szerda 3.
Merencsics Tibor Istvánné Rigó Ida Eszter kedd 4.
Mikolasek Norbert hétfő 6.
Molnár Csaba kedd 2.
Nádler Balázs kedd 5.
Nagyné Kiss Boglárka Ilona szerda 4.
Nyakas István csütörtök 6.
Petrohainé Rostás Csilla kedd 2.
Pfárer Ferenc egyéni egyeztetés alapján  
Podmaniczki Anna szerda 4.
Polgár János csütörtök 7.
Polgár Jánosné kedd 2.
Porobic Haris  csütörtök 2.
Pribelszki Judit Márta hétfő 3.
Pulai Gábor Attiláné szerda 4.
Sas Tibor péntek 5.
Sárdi Ildikó Mónika hétfő 7.
Somfai Gabriella egyéni egyeztetés alapján  
Somogyi Zsuzsanna hétfő 2.
Stark Enikő Éva hétfő 4.
Szabad Ferenc egyéni egyeztetés alapján  
Szabó-Bachstädt Ildikó kedd 4.
Szathmáry Edina kedd 6.
Szentmiklóssy Éva egyéni egyeztetés alapján  
Széplábi Ferenc csütörtök 4.
Szilák Károly egyéni egyeztetés alapján  
Szilák Judit szerda 5.
Tamás Andrea csütörtök 2.
Terray Gyula Lajos szerda 2.
Terray-Sógor Csilla szerda 6.
Torma Eszter csütörtök 5.
Dr. Tóth Noémi  szerda 3.
Tóth Tímea Viktória hétfő 2.
Turi Zsuzsanna péntek 6.
Vargáné Wolf Andrea csütörtök 3.
Várnainé Dvorán Krisztina péntek 4.
Várszegi János csütörtök 7.
Vastag Atila kedd 4.
Vigh Ferenc Lajos kedd 2.
Vikman Pál szerda 3.
Vojcskóné Juhász Sarolta Ilona hétfő 6.